To czas dla osób żądnych niezapomnianych chwil lubiących kreatywne wyzwania. Na tym obozie czeka na Was wiele
przygód o różnorodnej tematyce. W życiu warto spróbować wszystkiego :) W tym roku sporo nowości :)

TERMIN CZAS TRWANIA WIEK CENA
24 - 30.06.2019 7 dni - 1 wolne miejsce!  od 6 lat 1050 zł
01 – 12.07.2019 12 dni - 4 wolne miejsca! od 8 lat 1550 zł
13 - 21.07.2019 9 dni - 1 wolne miejsce! od 7 lat 1350 zł

W programie:

 1. Przygoda survivalowa - skrywanie tajników sztuki przetrwania, gry i zabawy terenowe, mapy i terenoznawstwo, wykrywanie metali, nauka rozpalania ognia, wytwarzanie pochodni, budowanie schronień. Grupa profesjonalistów wprowadzi Cię w prawdziwy świat survivalu. 
 2. Przygoda kulinarna - poznanie tajników zdrowego żywienia, poznanie ciekawych przepisów, łączenie wybranych składników do uzyskania odpowiednich walorów smakowych, wybranie przepisu i własnoręcznie jego wykonanie we wspólnym dziele pod okiem kucharza.
 3. Kolorowa przygoda - zabawa z kolorem na mokro i sucho, malowanie na szkle, grafitti na tkaninach, festiwal kolorów oraz róznorodne zajęcia plastyczne obejmujące wykonanie prac różnymi technikami. 
 4. Przygoda Ekstrra-sportów
  • nauka jazdy na guadach 
  • runmagedon - bieg ba czas z przeszkodami
  • zorbing - świetna zabawa w kuli sferycznej
  • jumping - szalona zabawa na trampolinie
 5. Przygoda w salonie piękności - salon fryzur, kosmetologia twarzy oraz dłoni, masaże ciała. Moda i uroda - zapoznanie z najnowszymi trendami mody.
 6. Przygoda detektywistyczna - dzień pytań i zagadek - łamigłówki, zadania, konkursy, podchody z zadaniami, kalambury i poszukiwanie zaginionego skarbu. Pamiętaj! Tego dnia nic nie będzie takim jakim się wydaje! 
 7. Przygoda sportów innych:
  • łucznictwo - nauka strzelania z łuku do celu
  • walki Sumo - sztuka przezwyciężania przeciwnika. Dzieci wezmą udział w treningu oraz turnieju. Dzieci będą ubrane w bezpieczne piankowe stroje.
  • slickline - sprawdzenie umiejętności utrzymania równowagi oraz wykonania prostych ewolucji na linie zawieszonej nad ziemią
 8. Przygoda Chemiczno – naukowa - przygoda ta upłynie pod znakiem gier i zabaw edukacyjnych, badawczych i eksperymentalnych
 9. Przygoda - Wodne szaleństwo – przygoda z wodą na różne sposoby, baloniada, kraina - balonowo, ślizgawka na dystans, gry i zabawy nad jeziorem: skok w dal i w wzwyż do wody i inne. 
 10. Przygoda Superbohatera - przygoda niespodzianka :)

 

 • Poza tym w programie wiele ciekawych spotkań z zakresu : Zajęć artystycznych, zajęć rekreacyjno – ruchowych, konkursów obozowych, niezapomnianych przygód, a także dyskoteka, ognisko z pieczeniem kiełbasek,
 • Szaleństwo na okrągło – do wyboru: chrzest obozowy (dla nowicjuszów), dyskoteki, bal przebierańców, miss obozu, salon piękności, wieczór humoru i dowcipu, odkrywanie talentów, zajęcia i rozgrywki sportowe, gry i zabawy na plaży i w jeziorze, marsze krajoznawcze, zwiedzanie okolicy oraz wiele innych.
 • Świadczenia : zakwaterowanie w Ośrodku w Debrzynie k. Kościerzyny – pokoje hotelowe 2,3,4 osobowe z łazienkami, wyżywienie (4 posiłki dziennie), opiekę wychowawców oraz instruktorów, opiekę medyczną, opiekę ratownika WOPR, transport autokarem w obie strony, ubezpieczenie NNW, obóz zgłoszony do kuratorium, pamiątkową koszulkę, materiały i sprzęt potrzebne do realizacji programu.
 • Warunki uczestnictwa:
  - Wypełnienie formularza zgłoszeniowego On Line na stronie strony www. tiptop-obozy.pl lub do pobrania od trenerów – wypełnienie i oddanie drogą zwrotną lub przesłanie jej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  - Wpłata zaliczki 500 zł w ciągu 7 dni po wysłaniu formularza zgłoszeniowego, pozostała kwota do 10.06.2019

 

Zapraszamy w terminach:

Zakwaterowanie w Ośrodeku Wypoczynkowym DEBRZYNO 

Ośrodek ten pełen jest walorów krajobrazowych i położony w niezwykle malowniczym zakątku Kaszub.
Naturalna uroda tego terenu, czyste jezioro Długie nad którym bezpośrednio położony jest ośrodek Debrzyno, piękny las, świeże powietrze, połacie piasków sandrowych to idealne miejsce rozrywki i wypoczynku.
Ośrodek położony w Okolicach powiatu kościerskiego, nieopodal leżą parki krajobrazowe: Wdzydzki Park Krajobrazowy i Kaszubski Park Krajobrazowy, połączone szlakami turystycznymi: pieszymi (Kaszubski, Wdzydzki, Kamiennych Kręgów)  wodnymi (Wdy, Wierzycy, Trzebiochy).

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Разработка платного шаблона Joomla

 

Organizatorem obozów kolonii i zimowisk jest Tip Top Sp. z o.o.