To obóz dla miłośników koni chcących nabyć lub udoskonalić umiejętności jazdy konnej. Zajęcia prowadzi całoroczna Szkółka AFRA, która z wielką pasją i wieloletnim doświadczeniem wprowadzają dzieci w świat koni. Posiadają niezwykle spokojne i bezpieczne konie przygotowane do pracy z dziećmi biorące również udział w hipoterapii.

W programie:

Dzień 1 – ABC jeździectwa- nauka dosiadu
Dzień 2 - Nauka samodzielnego panowania nad koniem – kierowanie
Dzień 3 – Nauka anglezowania
Dzień 4 – Nauka siodłania, jazda na maneżu
Dzień 5 – Nauka zakładania ogłowia – doskonalenie jazdy na oklep
Dzień 6 – Nauka lonżowania jazda konna w zastępie
Dzień 7 – Pielęgnacja koni, czyszczenie – poznajemy figury na ujeżdżalni
Dzień 8 – Doskonalenie jazdy konnej – nauka zagalopowania
Dzień 9 – Spacer do lasu
Dzień 10 – Przygotowanie do zawodów jeździeckich „Pierwszy krok”
Dzień 11 – Zawody rozdanie Certyfikatów zaliczonych osiągnięć w trakcie obozu.

Program zajęć dopasowywany jest do umiejętności uczestnika!

  • Poza tym w programie wiele ciekawych spotkań z zakresu: Zajęć artystycznych, zajęć rekreacyjno – ruchowych, konkursów obozowych, niezapomnianych przygód, a także dyskoteka, baloniada , ognisko z pieczeniem kiełbasek,
  • Szaleństwo na okrągło –do wyboru: chrzest obozowy (dla nowicjuszów), dyskoteki, bal przebierańców, miss obozu, salon piękności, wieczór humoru i dowcipu, odkrywanie talentów, zajęcia i rozgrywki sportowe, gry i zabawy na plaży i w jeziorze, marsze krajoznawcze, zwiedzanie okolicy oraz wiele innych.
  • Świadczenia : zakwaterowanie w Ośrodku w Debrzynie k. Kościerzyny – pokoje hotelowe 2,3,4 osobowe z łazienkami, wyżywienie (4 posiłki dziennie), opiekę wychowawców oraz instruktorów, opiekę medyczną, opiekę ratownika WOPR, transport autokarem w obie strony, ubezpieczenie NNW, obóz zgłoszony do kuratorium, pamiątkową koszulkę oraz płytkę ze zdjęciami, materiały i sprzęt potrzebne do realizacji programu.
  • Warunki uczestnictwa:
    - Wypełnienie formularza zgłoszeniowego On Line na stronie strony www. tiptop-obozy.pl lub do pobrania od trenerów – wypełnienie i oddanie drogą zwrotną lub przesłanie jej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    - Wpłata zaliczki 500 zł w ciągu 7 dni po wysłaniu formularza zgłoszeniowego, pozostała kwota do 10.06.2019

Zapraszamy w terminach:

TERMIN CZAS TRWANIA WIEK CENA
24 - 30.06.2019 7 dni - 1 wolne miejsce!  od 6 lat 1350  zł
01 – 12.07.2019 12 dni - 4 wolne miejsca! od 8 lat 1950 zł
13 - 21.07. 2019 9 dni - 1 wolne miejsce!  od 7 lat 1650 zł

Zakwaterowanie w Ośrodeku Wypoczynkowym DEBRZYNO 

Ośrodek ten pełen jest walorów krajobrazowych i położony w niezwykle malowniczym zakątku Kaszub.
Naturalna uroda tego terenu, czyste jezioro Długie nad którym bezpośrednio położony jest ośrodek Debrzyno, piękny las, świeże powietrze, połacie piasków sandrowych to idealne miejsce rozrywki i wypoczynku.
Ośrodek położony w Okolicach powiatu kościerskiego, nieopodal leżą parki krajobrazowe: Wdzydzki Park Krajobrazowy i Kaszubski Park Krajobrazowy, połączone szlakami turystycznymi: pieszymi (Kaszubski, Wdzydzki, Kamiennych Kręgów)  wodnymi (Wdy, Wierzycy, Trzebiochy).

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Разработка платного шаблона Joomla

 

Organizatorem obozów kolonii i zimowisk jest Tip Top Sp. z o.o.