To obóz skierowany do miłośników gimnastyki/akrobatyki trenujących na co dzień w formie rekreacji. Intensywność kilku treningów dziennie pozwoli wypracować założoną formę i nauczyć się wymarzonych ewolucji. 

TERMIN CZAS TRWANIA WIEK CENA
24 - 30.06.2019 7 dni - 1 wolne miejsce!  od 6 lat 1050  zł
01 – 12.07.2019 12 dni - 4 wolne miejsca! od 8 lat 1550 zł
13 - 21.07. 2019 9 dni - 1 wolne miejsce! od 7 lat 1350 zł

W programie:

 • Zajęcia specjalistyczne: 2-3 bloki treningowe dziennie po 1,5 godz. Treningi prowadzone na airtracku, na matach, na trampolinie oraz w plenerze. Treningi prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów z wieloletnim doświadczeniem
  1. gimnastyka sportowa/akrobatyka - intensywne nauczanie elementów
  2. nauczanie skoków na trampolinie
  3. piramidy grupowe
  4. siła i rozciąganie
  5. zajęcia z choreografii oraz nauka budowy układów gimnastycznych
  6. Zawody gimnastyczne w strojach gimnastycznych. Sesja zdjęciowa. 
 • Rekreacja ruchowa z zakresu:
  1. Budowania formy wytrzymałościowej - marszo biegi po lesie oraz brzegiem jeziora
  2. Treningi fitness na sali i w plenerze 
  3. Zabawy i gry zespołowe: piłka siatkowa, plażowa, koszykowa, nożna, tenis ziemny 
  4. nauka jazdy na guadach
  5. zorbing - zabawa w kuli sferycznej
  6. slickline - umiejętność utrzymania równowagi i wykonania prostych figur na linie zawieszonej nad ziemią. 
 • Poza tym w programie wiele ciekawych spotkań z zakresu: Zajęć artystycznych, zajęć rekreacyjno – ruchowych, konkursów obozowych, niezapomnianych przygód, a także dyskoteka, baloniada , ognisko z pieczeniem kiełbasek,
 • Szaleństwo na okrągło – do wyboru: chrzest obozowy (dla nowicjuszów), dyskoteki, bal przebierańców, miss obozu, salon piękności, wieczór humoru i dowcipu, odkrywanie talentów, zajęcia i rozgrywki sportowe, gry i zabawy na plaży i w jeziorze, marsze krajoznawcze, zwiedzanie okolicy oraz wiele innych.
 • Świadczenia : zakwaterowanie w Ośrodku w Debrzynie k. Kościerzyny – pokoje hotelowe 2,3,4 osobowe z łazienkami, wyżywienie (4 posiłki dziennie), opiekę wychowawców oraz instruktorów, opiekę medyczną, opiekę ratownika WOPR, transport autokarem w obie strony, ubezpieczenie NNW, obóz zgłoszony do kuratorium, pamiątkową koszulkę, materiały i sprzęt potrzebne do realizacji programu.
 • Warunki uczestnictwa:
  - Wypełnienie formularza zgłoszeniowego On Line na stronie strony www. tiptop-obozy.pl lub do pobrania od trenerów – wypełnienie i oddanie drogą zwrotną lub przesłanie jej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  - Wpłata zaliczki 500 zł w ciągu 7 dni po przesłaniu formularza zgłoszeniowego, pozostała kwota do 10.06.2019

 

Zapraszamy w terminach:

Zakwaterowanie w Ośrodeku Wypoczynkowym DEBRZYNO 

Ośrodek ten pełen jest walorów krajobrazowych i położony w niezwykle malowniczym zakątku Kaszub.
Naturalna uroda tego terenu, czyste jezioro Długie nad którym bezpośrednio położony jest ośrodek Debrzyno, piękny las, świeże powietrze, połacie piasków sandrowych to idealne miejsce rozrywki i wypoczynku.
Ośrodek położony w Okolicach powiatu kościerskiego, nieopodal leżą parki krajobrazowe: Wdzydzki Park Krajobrazowy i Kaszubski Park Krajobrazowy, połączone szlakami turystycznymi: pieszymi (Kaszubski, Wdzydzki, Kamiennych Kręgów)  wodnymi (Wdy, Wierzycy, Trzebiochy).

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Разработка платного шаблона Joomla

 

Organizatorem obozów kolonii i zimowisk jest Tip Top Sp. z o.o.