Kolonia skierowana do najmłodszych uczestników. Każdego dnia będziemy doświadczać innej bajki i przeniesiemy się do jej krainy. Poznamy świat bohaterów bajek od kuchni i będziemy się wcielać w ulubioną postać. Sprawdzimy czy to dobrze, że bajki się zawsze kończą dobrze :) 

Nie zabraknie nam tu wspaniałych emocji, lawiny śmiechu i ciekawych doświadczeń. 

TERMIN CZAS TRWANIA WIEK CENA
29.06 - 05.07.20.  7 dni  od 6 lat 1100 zł
05 – 11.07.20. 7 dni od 6 lat 1100 zł


W programie:

 1. Smerfy - dzień, w którym będziemy musieli użyć swojego sprytu, sprawności i mądrego, przemyślanego postępowania. By smerfy mogły być bezpieczne musieli być czujni cały dzień! Współpraca grupowa polegać będzie na przechytrzeniu okrutnego Gargamela i uwolnieniu schwytanych smerfów.  Czy to się uda? 
 2. Shrek - quiz wiedzy na temat bajki i jej bohaterów, tworzenie interaktywnych bohaterów a na koniec bitwa na bekanie :) i bal na królewskim dworze - dyskoteka.
 3. Kraina Lodu - Magia i moc, a może jest tam trochę chemii? Sprawdzimy ile w czym czego? Pokaz magii :)
 4. Minionki - fun, kawał, psikus i zabawa tak najkrócej można ująć o czeka nas w dniu Minionków. Pozostali obozowicze miejcie się na baczności i oczy dookoła głowy ;)
 5. Barbie i Ken - to świat pięknych ludzi, ale czy tylko pięknych, czy również dobrych? Sprawdzimy w różnych zaddaniach czy to łatwe cały dzień pracować nad sobą by być nieskazitelnymi wrażliwym na innych, czyżby ukryta kamera? 
 6. Kung Fu Panda - zabuerze nas w śiwat nie tylko wschodnich sztuk walki, ale również w świat wielu innych dyscyplin sportowych, by poprawić swoją sprawność fizyczną. Bo by być silnym i zdrowym to trzeba wiedzieć jak to zrobić.  
 7. Quiz wiedzy na temat wszystkich poznanych bajek i ich bohaterów. Dla najlepszych nagrody i medale!!!
 8. Ponadto w programie do wyboru: 

  • zajęcia rekreacyjno ruchowe: sumo, gladiatorzy, slick - line, trampolina
  • gry zespołowe: piłka siatkowa, plażowa, koszykowa, nożna
  • konkursy obozowe: Mam talent, Miss obozu, bal przebierańców, 
  • niezapomniane przygody: Wieczór humoru i dowcipu, festiwal kolorów, bitwa na kisiel
  • gry i zabawy na plaży i w jeziorze
  • ognisko z pieczeniem kiełbasek

  Świadczenia: 

  Zakwaterowanie w Ośrodku w Debrzynie k. Kościerzyny – pokoje hotelowe 2-6 osobowe z łazienkami, wyżywienie (4 posiłki dziennie), opiekę wychowawców oraz instruktorów, opiekę medyczną, opiekę ratownika WOPR, transport autokarem w obie strony, ubezpieczenie NNW, obóz zgłoszony do kuratorium, pamiątkową koszulkę oraz dostęp do zdjęć, materiały i sprzęt potrzebne do realizacji programu.

  Warunki uczestnictwa:

  • Wypełnienie formularza zgłoszeniowego On Line na stronie strony www. tiptop-obozy.pl 
  • Wpłata zadatku 500 zł w ciągu 7 dni po wysłaniu formularza zgłoszeniowego,
  • Wpłata pozostałej kwoty do 10.06.2020r.

Zakwaterowanie w Ośrodeku Wypoczynkowym DEBRZYNO 

Ośrodek ten pełen jest walorów krajobrazowych i położony w niezwykle malowniczym zakątku Kaszub.
Naturalna uroda tego terenu, czyste jezioro Długie nad którym bezpośrednio położony jest ośrodek Debrzyno, piękny las, świeże powietrze, połacie piasków sandrowych to idealne miejsce rozrywki i wypoczynku.
Ośrodek położony w Okolicach powiatu kościerskiego, nieopodal leżą parki krajobrazowe: Wdzydzki Park Krajobrazowy i Kaszubski Park Krajobrazowy, połączone szlakami turystycznymi: pieszymi (Kaszubski, Wdzydzki, Kamiennych Kręgów)  wodnymi (Wdy, Wierzycy, Trzebiochy).

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Разработка платного шаблона Joomla

 

Organizatorem obozów kolonii i zimowisk jest Tip Top Sp. z o.o.