Jeśli lubisz podróżować i ciekawy jesteś świata mamy dla Ciebie kolonię pełną przygód z różnych zakątków globu. Każdego dnia zabierzemy Cię w inny region świata i będziemy świetnie się bawić poznając obyczaje, kuchnię, sporty narodowe, stroje, makijaże a także słynne miejsca, gdzie gwiazdy formatu światowego odbili swą pieczęć obecności na zawsze. 

TERMIN CZAS TRWANIA WIEK CENA
13 - 26.07.20. 14 dni  od 8 lat  2050 zł


W programie:

 1. Grecja - tego dnia zamienimy się w boginie, bogów greckich oraz sportowców mierzących się w obozowych Igrzyskach Olimpijskich. 
 2. Włochy - pizza, makaron, colloseum i walki gladiatorów, tworzenie masek weneckich i opera włoska - czyli wieczorne karaoke. 
 3. Hollywood - Aleja gwiazd - odciśniemy swoją dłoń na hollywoodzkim bulwarze wcielając się w gwiazdę światowego formatu, rozgrywki bassebollowe i na koniec amerykański mam talent. 
 4. Egipt - poznamy piramidy egipskie, zrobimy własną mumię oraz spróbujemy rozszyfrować pismo egipskie. Wiedziałeś, że gry zespołowe i zasady gry fair play miały swój początek własnie tutaj.  
 5. Japonia - zaprojektujemy i stworzymy własne prawdziwe japońskie japońskie wachlarze, stój i makijaż a także sprawdzimy się w japońskich sztukach walki - kto pierwszy wypchnie przeciwnika poza pole walki.
 6. Anglia - czerwona budka telefoniczna to jeden z symboli Londynu - spróbujemy ją stworzyć, a także James Bond - Agent 007 - mówi Ci to coś? 
 7. Hiszpania -sztuka tańca flamenco i bujne falbaniaste stroje taneczne oraz Pablo Pcasso - stworzymy własne dzieło sztuki
 8. Brazylia -  Wielki karnawał, tworzenie pięknych stroi tanecznych i makijaży. Spróbujemy świetnie się bawić przygotowując i tworząc iście brazykijską, karnawałową zabawę dyskotekową. 
 9. Francja - Pokaz mody pod wieżą Eiffla  oraz poznanie francuskiej kuchni, a może uda się coś pysznego przygotować, będzie ciekawie ;)
 10. Indie - Księga dżungli, biżuteria indyjska, sztuka zdobienia ciała to magia tego regionu. 
 11. Los Angeles - To świat filmów. Spróbujemy zrobić własny film. Stworzenie i omówienie scenariusza, obsadzenie w roli i nagranie scen filmu. 
 12. Australia -  czy wiesz ile ciekawych zwierząt zamieszkuje ten kraj, wiesz co oznacza słowo kangur? że dach opery w Sydney jest zrobiony na wzór pomarańczy, że słowo selfie pochodzi właśnie stąd? Tu nie tylko teoria ale i praktyka nas dopadnie.  
 13. Portugalia -  Tak, jak most Vasco Da Gama jest najdłuższy w Europie tak i my sprawdzimy się budując  z kloców lego najdłuższe i najwyższe cacka architektoniczne. Tak jak jeden z najlepszych piłkarzy świata - Ronaldo taki my sprawdzimy się nie tylko w dyscyplinie sportu jaką jest piłka nożna.
 14. Quiz wiedzy - i sprawdzenie wiadomości na temat zdobytych informacji o poznanych miejscach na świecie. Dla najlepszych nagrody i medale. 

  Ponadto w programie do wyboru: 

  • zajęcia rekreacyjno ruchowe: sumo, gladiatorzy, sick - line
  • gry zespołowe: piłka siatkowa, plażowa, koszykowa, nożna
  • konkursy obozowe: Mam taalent, Miss obozu, bal przebierańców, 
  • niezapomniane przygody: Wieczór humoru i dowcipu, festiwal kolorów, bitwa na kisiel
  • dyskoteka
  • gry i zabawy na plaży i w jeziorze
  • ognisko z pieczeniem kiełbasek

  Świadczenia: 

  Zakwaterowanie w Ośrodku w Debrzynie k. Kościerzyny – pokoje hotelowe 2-6 osobowe z łazienkami, wyżywienie (4 posiłki dziennie), opiekę wychowawców oraz instruktorów, opiekę medyczną, opiekę ratownika WOPR, transport autokarem w obie strony, ubezpieczenie NNW, obóz zgłoszony do kuratorium, pamiątkową koszulkę oraz dostęp do zdjęć, materiały i sprzęt potrzebne do realizacji programu.

  Warunki uczestnictwa:

  • Wypełnienie formularza zgłoszeniowego On Line na stronie strony www. tiptop-obozy.pl 
  • Wpłata zadatku 500 zł w ciągu 7 dni po wysłaniu formularza zgłoszeniowego,
  • Wpłata pozostałej kwoty do 10.06.2020r.

Zakwaterowanie w Ośrodeku Wypoczynkowym DEBRZYNO 

Ośrodek ten pełen jest walorów krajobrazowych i położony w niezwykle malowniczym zakątku Kaszub.
Naturalna uroda tego terenu, czyste jezioro Długie nad którym bezpośrednio położony jest ośrodek Debrzyno, piękny las, świeże powietrze, połacie piasków sandrowych to idealne miejsce rozrywki i wypoczynku.
Ośrodek położony w Okolicach powiatu kościerskiego, nieopodal leżą parki krajobrazowe: Wdzydzki Park Krajobrazowy i Kaszubski Park Krajobrazowy, połączone szlakami turystycznymi: pieszymi (Kaszubski, Wdzydzki, Kamiennych Kręgów)  wodnymi (Wdy, Wierzycy, Trzebiochy).

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Разработка платного шаблона Joomla

 

Organizatorem obozów kolonii i zimowisk jest Tip Top Sp. z o.o.