Jesteś osobą nieco spokojną ale odważną, nie boisz się podejmować ciekawych wyzwań, lubisz działać w nietypowych sytuacjach. Oj, będzie się działo….

Każde zrealizowane zadanie będzie uwiecznione na zdjęciach, byście na koniec zadania mogli nie tylko podziwiać wspólne dzieło ale  je ponownie  przeanalizować i wyciągnąć wnioski.  Do dzieła!

POZYTYWNE WIBRACJE

TERMIN

MIEJSCE

CZAS TRWANIA

WIEK

CENA

26.06-02.07

Stężyca

7 dni

6 - 12 lat

1799 zł

3 - 9.07

Człuchów

7 dni

6  - 12 lat

1830 zł

18 – 27.07

Człuchów

10 dni

 8 - 14 lat

2440 zł

 ZE WZGLĘDU NA RÓŻNĄ DŁUGOŚĆ TRWANIA  KOLONII ORAZ WARUNKI POGODOWE ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ WYBORU REALIZACJI PROGRAMU !!!

W programie:

 1. Dance ma sens – Lekcje tańca z instruktorem, zapoznanie z podstawami tańca towarzyskiego, tańców latynoskich, latynoamerykańskich, tańców użytkowych oraz przygotowanie do występów przed publicznością. Zadanie do wykonania - prezentacja układu na obozowej dyskotece w pianie 
 2. Bombowe zadanie – polegające na wypełnianiu kolejnych poleceń i w konsekwencji odkryciu co autor miał na myśli. Zadanie grupowe, pełne zagadek i niewiadomych. Nie myśl że będzie łatwo.Wspólnymi siłami powinno się udać.
 3. Lekcja kosmetologii i makijażu– każda młoda dama chce poznać najnowsze trendy i tajniki makijażu, tu będziesz miała możliwość nie tylko uzyskania samej wiedzy ale również wcielenia się w rolę  prawdziwej wizażystki. Zadanie do wykonania: losowo wybraną osobę z kadry będziesz miał okazję ucharakteryzować na wybraną imprezę wieczorną – powodzenia!
 4. Fitness –treningi skupiające się głównie na wzmacnianiu, kształtowaniu i rzeźbieniu mięśni całego ciała, Zadanie do wykonania - trening w wodzie.
 5. Top model – zespołowa praca polegająca na przygotowaniu charakteryzacji, ubioru, makijażu, scenerii i oczywiście przygotowanie pokazu mody w nietypowym miejscu. Co powiecie na pływający wybieg na wodzie?
 6. Tattoo summer time– uzupełnij swój wakacyjny look o letnie tatuaże z henny, które są wciąż na topie.
 7. Cross fit – aktywnie spędzony czas mający na celu nauczyć nas dbałości o nasze ciało poprzez ćwiczenia siłowe. Zadanie: nakręcić wspólny  kilkuminutowy film na obozowego youtube zachęcający dzieci i młodzież do tego rodzaju ruchu.
 8. Dzień chillout – Medytacja oraz relaksacja! Hamaki, zdrowe schłodzone soki i koktajle, pełne witamin i naturalnej słodyczy pomogą zrelaksować się w upalne popołudnie. Pełen odlot! Podstawy zdrowej diety. Zadanie: przyrządzić dla kadry obozowej kolorowe  koktajle energetyczne.
 9. *Wellness i Spa - strefa dobrego samopoczucia i troski o piękno ciała i ducha, wizyty w grocie solnej oraz saunie zapewnią przywrócenie pełni życiowej harmonii.                                                          *Oferta dot. ośrodka w Stężycy.                                 
 10. Zajęcia artystyczne – warsztaty artystyczne, rękodzieło in.  tworzenie własnej biżuterii z półfabrykatów jubilerskich.  Zadanie do wykonania: 3 zdjęcia reklamowe Tiptop z udziałem wyprodukowanej  biżuterii przez uczestników. 
 11. Gry interaktywne – staniesz w samym centrum niesamowitego wszechświata gier razem z playstation VR i będziesz mógł podziwiać hiperrealistyczne środowisko 3D na niestandardowym ekranie QLED, 360 stopni widoczności –niezależnie od tego, w którą stronę się obrócisz, obraz sferyczny sprawia, że stajesz się częścią realistycznego świata, w którym nic nie zaburza Ci pola widzenia.
 12. Dodatkowo w ofercie

  1. Obozowe wyścigi rzędów - nieznane, niebanalne, nieprzewidywalne, wręcz niewykonalne wyścigi tylko dla najlepszych, najsprawniejszych, najsprytniejszych i najszybszych zawodników ever. Sprawdzimy do których Ty właśnie należysz… W tym roku dużo nowości!
  2. Dyskoteka w pianie - mega zabawa z muzyką w pianie oraz bańkami mydlanymi – nowość!
  3. Super fun – bitwa na kisiel, konkurs – kto zmieści najwięcej pianek do buzi J, latające dywany, słoniowe trąby oraz twarzą w twarz z ciastkiem to konkurencje niebanalnych konkursów obozowych. Miałeś kiedyś okazję, by się z nimi zmierzyć?
  4. Tiptopowy quiz obozowy – konkurs wiedzy na temat wszystkiego co dotyczy nie tylko twojej kolonii lecz całego turnusu. Najlepsi otrzymają medale i  nagrodę firmową - Tiptop 2022 – Hit
  5. Dodatkowe atrakcje:

  • Water walking - Basen z kulami wodnymi – Hit!
  • Plażowanie i kąpiel w jeziorze z ratownikiem
  • Chrzest obozowy – nowość!
  • Podchody oraz RUNMAGEDON – Hit! (Tylko w ośrodku Człuchów)
  • Strefa filmowa wraz z prawdziwym, prażonym popcornem – nowość!
  • Festiwal kolorów – Hit! Zespołowe gry sportowe, gry planszowe, gry XXL
  • Konkursy obozowe: karaoke, Mam talent, Top model
  • Przjażdżki bananem po jeziorze – dla chętnych dodatkowo płatna atrakcja - 37 zł / 15 min - nowość!
  • Rozgrywki drużynowe w kulo - obijaczach
  • Trampoliny
  • Ścianka wspinaczkowa (tylko w ośrodku w Stężycy)
  • Balonówka i ślizgawka na brzuchu Hit!
  • Mega ślizg – w kołach dmuchanych – Hit! 
  • Dyskoteka i ognisko z pieczeniem kiełbasek

W cenie każdego obozu:

 • Zakwaterowanie w pokojach 3-4-5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, pokoje typu studio.
 • Wyżywienie – 4 posiłki dziennie,
 • Transport autokarem w obie strony,
 • Ubezpieczenie NNW
 • Opieka kadry pedagogicznej oraz instruktorów,
 • Opiekę medyczną, opiekę ratownika WOPR,
 • Pamiątkową koszulkę oraz dostęp do zdjęć z kolonii,
 • Materiały i sprzęt potrzebne do realizacji wybranego programu obozu/koloni

 Warunki uczestnictwa:

 1. Wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO na stronie: tiptop-obozy.pl
 2. Wpłata zadatku w wysokości 500 zł w ciągu 3 dni od wysłania zgłoszenia.
 3. Wpłata pozostałej kwoty do dnia 10.06.2023r.
 4. Wypełnienie niezbędnej dokumentacji i przesłanie drogą meilową do dnia 15.06.23r:
 • Regulamin obozu
 • Karta kwalifikacyjna
 • Zgodę na transport (tylko w przypadku obozu konnego)

 


Zakwaterowanie w jednym z ośrodków:

Stężyca

Stężyca

Ośrodek Jejmościna & spa położony jest Stężycy - malowniczej okolicy będącej w centralnej części Pojezierza Kaszubskiego w t.zw. krainie jezior, między Jeziorem Raduńskim Górnym a Jeziorem Stężyckim na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego.

Czytaj więcej

ŁÓDZKI O.W. CZŁUCHÓW

ŁÓDZKI O.W. CZŁUCHÓW

Rychnowy 100, gmina Człuchów położony jest na skraju borów tucholskich.

Czytaj więcej

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

 


Разработка платного шаблона Joomla

 

Organizatorem obozów kolonii i zimowisk jest Tip Top Sp. z o.o.

 

Copyrights tiptop-obozy.pl©2017-2022 | Wykonanie: Ulotki.net