Aktualna oferta letnia na 2020 r. jest w przygotowaniu!!! 

oboz taneczny tip top

Nie lubisz leniuchować, a ruch to twój sprzymierzeniec? A może chcesz podnieść swoją sprawność fizyczną?

Zależy Ci na nienagannej sylwetce, na zdrowym stylu życia oraz na sprawności fizycznej na wysokim poziomie? To ten obóz jest właśnie dla Ciebie! Nasi instruktorzy tańca przekażą Ci niebywałą zgrabność poruszania się i wyrażania siebie poprzez różne style tańca, Instruktorzy fitness wprowadzą w świat siły i zgrabności, a instruktorzy akrobatyki nauczą ciekawych ewolucji zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Nie będziecie się tu nudzić !

akademia przygody

To czas dla osób żądnych niezapomnianych chwil lubiących kreatywne wyzwania. Na tym obozie czeka na Was wiele
przygód o różnorodnej tematyce. W życiu warto spróbować wszystkiego :) W tym roku sporo nowości :)

Kolonia sportowców

To czas aktywności, która zaspokoi najbardziej energetycznych. Na tym obozie przeniesiemy Cię w świat różnorodnych dyscyplin sportowych. Mamy na celu nauczanie i doskonalenie umiejętności związanych z poznaniem różnych dyscyplin sportowych, pokazaniem zdrowej rywalizacji, szacunku dla współzawodników oraz odmiennych pasji. To obóz skierowany do osób niezaspokojonych energetycznie :)

Obóz konny

To obóz dla miłośników koni chcących nabyć lub udoskonalić umiejętności jazdy konnej. Zajęcia prowadzi całoroczna Szkółka AFRA, która z wielką pasją i wieloletnim doświadczeniem wprowadzają dzieci w świat koni. Posiadają niezwykle spokojne i bezpieczne konie przygotowane do pracy z dziećmi biorące również udział w hipoterapii.

Obóz gimnastyczno - akrobatyczny

To obóz skierowany do miłośników gimnastyki/akrobatyki trenujących na co dzień w formie rekreacji. Intensywność kilku treningów dziennie pozwoli wypracować założoną formę i nauczyć się wymarzonych ewolucji. 


Разработка платного шаблона Joomla

 

Organizatorem obozów kolonii i zimowisk jest Tip Top Sp. z o.o.