Nasza kadra

Danuta Bojarska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Nauczyciel wychowania fizycznego, nauczyciel gimnastyki korekcyjnej, trener gimnastyki sportowej, instruktor fitness, pełni funkcje wychowawcy i kierownika obozu, założycielka Szkoły Gimnastyki Sportowej, założyciel TIP TOP OBOZY KOLONIE ZIMOWISKA

Halinka Miszewska

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji oraz Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Pracuje czynnie w zawodzie pedagoga szkolnego oraz nauczyciela wczesnej edukacji. Zainteresowania to taniec latynoamerykański, taniec współczesny oraz tenis ziemny.  Pani Halinka jest osobą bardzo ciepłą. Zawsze w pełni gotowości by stawić czoła trudnym problemom wychowawczym. Z ogromną wrażliwością podchodzi do każdego uczestnika obozu. Na naszych obozach zajmuje się strona artystyczną i rekreacyjną.

Dawid Konopiński

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu Gdańsk. Trener oraz czynny zawodnik tańca towarzyskiego, wielokrotny Mistrz Polski w 10 tańcach, półfinalista Mistrzostw Świata formacji latynoamerykańskiej. Instruktor tańca w Dance Fusion w Gdyni oraz trener w Szkole Tańca Dagmary Korcz. Posiada kwalifikacje wypoczynku dzieci i młodzieży, a największą radość sprawia mu praca z dziećmi. 

Kinga Piątek Pełka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.  Nauczyciel wychowania fizycznego, nauczyciel gimnastyki korekcyjnej, trener gimnastyki sportowej, trener windsurfingu, animator czasu wolnego. Czynnie pracuje w charakterze instruktora tańca. Posiada kwalifikacje wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży. Wieloletni pracownik Szkoły Gimnastyki Sportowej. Na naszych obozach zajmuję się stroną sportową, rekreacyjną i artystyczną, którą sama w wolnej chwili uwielbia zgłębiać.

 

Natalia Dzienniak

Absolwentka Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na kierunku wychowanie fizyczne. Jest instruktorem lekkiej atletyki, instruktorem fitness oraz animatorem czasu wolnego. Trener przygotowania motorycznego w klubie siatkarskim KaEmKa Starogar Gdański. Przez wiele lat trenowała lekką atletykę - bieg na dystanse 1500-3000m. Brała czynny udział w Ogólnopolskich zawodach sportowych. Pani Natalia jest przeszkolona do pracy w Szkole Gimnastyki Sportowej jako trener gimnastyki. Pozsiada kwalifikacje wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży.

Anna Kownatke

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz Uniwersytetu Gdańskiego na Kierunku: Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Nauczyciel wychowania fizycznego, nauczyciel gimnastyki korekcyjnej, trener gimnastyki sportowej, Posiada kwalifikacje wychowawcy oraz kierownika wypoczynku dzieci i młodzieży. Wieloletni pracownik Szkoły Gimnastyki Sportowej. Na naszych obozach prowadzi zajęcia rekreacyjne i sportowe.

Kaja Bobrowska

Studentka studiów pierwszego stopnia Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na kierunku Wychowanie Fizyczne, specjalizacja - fitness. Instruktor gimnastyki sportowej. Była zawodniczka Energii Olimpii Osowy, drużyny, która sześciokrotnie zdobyła Mistrzostwo Polski w unihokeju kobiet. Trenuje akrobatykę i pole dance. Posiada kwalifikacje wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży i animatora czasu wolnego. 

 Gracjan Fularczyk

Student studiów I stopnia Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu  w Gdańsku na kierunku wychowanie fizyczne. Specjalizacja - trener personalny. Instruktor gimnastyki sportowej. Ratownik WOPR-ukończony kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy oraz Sternika Motorowodnego. Miłośnik sportów siłowych (street lifting, kalistenika, kulturystyka) oraz  gimnastycznych. 

 


Разработка платного шаблона Joomla

 

Organizatorem obozów kolonii i zimowisk jest Tip Top Sp. z o.o.

 

Copyrights tiptop-obozy.pl©2017-2022 | Wykonanie: Ulotki.net