P  R  O  M  O  C  J  A    N A    P Ó Ł K O L O N I E    S I E R P N I O W E !!!

ZRÓB ZGŁOSZENIE W CZERWCU - CENA 520 ZŁ

DLA DZIECI ZE SZKOŁY GIMNASTYKI SPORTOWEJ CENA 520 ZŁ

DLA RODZEŃSTWA ZNIŻKA 5 % NA OSOBĘ

ZAPRASZAMY !!!

 

 

 Zapraszamy dzieci na wspaniałe i niezapomniane półkolonie 2020. Zachęcamy tych wszystkich którzy lubią spędzać czas aktywnie. Podczas półkolonii z nami nie będzie czasu na nudę! Pomysłowi animatorzy zapewnią atrakcje na najwyższym poziomie! 

akademia przygody

Jeśli nie lubisz nudy ale lubisz, gdy coś się dzieje to zapraszamy Cię na kolonię, na której każdy dzień będzie wypełniony po brzegi aktywnością. Ciekawe i niezapomniane przygody, zabawy, zadania i dyscypliny sportu zabiorą Cię do świata, gdzie nuda nie zagląda. Będzie oryginalnie i wesoło, poczujesz tą eksplozję letniej energii i pozytywnej wibracji.

 Bajkolandia

 

Kolonia skierowana do najmłodszych uczestników. Każdego dnia będziemy doświadczać innej bajki i przeniesiemy się do jej krainy. Poznamy świat bohaterów bajek od kuchni i będziemy się wcielać w ulubioną postać. Sprawdzimy czy to dobrze, że bajki się zawsze kończą dobrze :) 

Nie zabraknie nam tu wspaniałych emocji, lawiny śmiechu i ciekawych doświadczeń. 

Obóz konny

To obóz dla miłośników koni chcących nabyć lub udoskonalić umiejętności jazdy konnej. Zajęcia prowadzi całoroczna Szkółka AFRA, która z wielką pasją i wieloletnim doświadczeniem wprowadzają dzieci w świat koni. Posiadają niezwykle spokojne i bezpieczne konie przygotowane do pracy z dziećmi biorące również udział w hipoterapii.

Obóz gimnastyczno - akrobatyczny

To obóz skierowany do miłośników gimnastyki/akrobatyki trenujących na co dzień w formie rekreacji. Intensywność kilku treningów dziennie pozwoli wypracować założoną formę i nauczyć się wymarzonych ewolucji. 

Obóz szkoleniowo-gimnastyczny

 Jeśli lubisz podróżować i ciekawy jesteś świata mamy dla Ciebie kolonię pełną przygód z różnych zakątków globu. Każdego dnia zabierzemy Cię w inny region świata i będziemy świetnie się bawić poznając obyczaje, kuchnię, sporty narodowe, stroje, makijaże a także słynne miejsca, gdzie gwiazdy formatu światowego odbili swą pieczęć obecności na zawsze. 


Разработка платного шаблона Joomla

 

Organizatorem obozów kolonii i zimowisk jest Tip Top Sp. z o.o.