Oferta letnich wyjazdów


        Wybierz swój rabat:

Rabat 40 zł – jeśli zrobisz zgłoszenie w lutym

Rabat 20 zł jeśli zrobisz zgłoszenie w marcu

      Dodatkowy rabat - Dodatkowy rabat dotyczy tylko turnusów 10-dniowych, rabaty nie łączą się:

Rabat 30 zł – dla każdego z rodzeństwa

Rabat 30 zł – na każdy turnus, przy wyborze dwóch

Rabat 30zł – jeśli polecisz nasze kolonie osobie, która pojedzie z nami pierwszy raz                 

 

Obóz gimnastyczno-akrobatyczny

Obóz gimnastyczno-akrobatyczny

To obóz skierowany do miłośników właśnie tej dyscypliny sportowej, którzy  na co dzień trenują gimnastykę/akrobatykę w formie rekreacji. Codzienna dawka intensywnych treningów sprawi, że nauczenie się konkretnej ewolucji lub wypracowanie wymarzonej formy  to cel do zrealizowania.  Oczywiście lekko nie będzie wink 

Obóz konny

Obóz konny

Jeśli jesteś miłośnikiem jeździectwa?  To mamy dla Ciebie obóz zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Obóz prowadzony jest przez wyspecjalizowanych instruktorów Stajni Controverssal, gdzie panuje rodzinna atmosfera, profesjonalizm i elastyczność dzięki której możemy każdego uczestnika dopasować do jego poziomu umiejętności.

OLIMPIJCZYCY

OLIMPIJCZYCY

To kolonie skierowane dla dzieci niezaspokojonych energetycznie. Sportowa rywalizacja zapewni im stały dopływ adrenaliny. Mierząc się w różnych sportowych wyzwaniach będą mogli poczuć się jak prawdziwi olimpijczycy. Atrakcje w sportowym wydaniu zapewnione!

ADVENTURE - leśna przygoda

ADVENTURE - leśna przygoda

To kolonia z dedykacją dla osób rządnych przygód, aktywności fizycznej i dobrej zabawy. W programie znajdziecie wiele różnorodnych zajęć, w których nowo poznane umiejętności dostarczą mnóstwo pozytywnych doznań. Cały program realizowany w atmosferze humoru i dobrej zabawy.

POZYTYWNE WIBRACJE

POZYTYWNE WIBRACJE

Jesteś osobą nieco spokojną ale odważną, nie boisz się podejmować ciekawych wyzwań, lubisz działać w nietypowych sytuacjach. Oj, będzie się działo….

Każde zrealizowane zadanie będzie uwiecznione na zdjęciach, byście na koniec zadania mogli nie tylko podziwiać wspólne dzieło ale  je ponownie  przeanalizować i wyciągnąć wnioski.  Do dzieła!

Artystyczny HANDMADE

Artystyczny HANDMADE

 Kolonia przeznaczona dla uczestników nieco bardziej wymagających artystycznie. Podczas pobytu na HANDMADE dzieci będą mogły zaprezentować cały wachlarz swoich artystycznych zdolności, wykorzystać bujną wyobraźnię oraz uruchomić kreatywność w tworzeniu niezapomnianych pamiątek z kolonii, które zostaną zaprezentowane na wernisażu kolonii TipTop

 


Разработка платного шаблона Joomla

 

Organizatorem obozów kolonii i zimowisk jest Tip Top Sp. z o.o.

 

Copyrights tiptop-obozy.pl©2017-2022 | Wykonanie: Ulotki.net