P  R  O  M  O  C  J  A  !!!

ZRÓB ZGŁOSZENIE:

 W LUTYM - RABAT -50 ZŁ./OS.

  W MARCU - RABAT -30 ZŁ./OS.

ZABIERZ ZE SOBĄ KOLEGĘ/KOLEŻANKĘ, KTÓRZY POJADĄ Z NAMI PIERWSZY RAZ A OTRZYMASZ DODATKOWY RABAT -30ZŁ

ZAPRASZAMY !!!

akademia przygody

Jeśli nie lubisz nudy ale lubisz, gdy coś się dzieje to zapraszamy Cię na kolonię, na której każdy dzień będzie wypełniony po brzegi aktywnością. Ciekawe i niezapomniane przygody, zabawy, zadania i dyscypliny sportu zabiorą Cię do świata, gdzie nuda nie zagląda. Będzie oryginalnie i wesoło, poczujesz tą eksplozję letniej energii i pozytywnej wibracji.

 Bajkolandia

 

Kolonia skierowana do najmłodszych uczestników. Każdego dnia będziemy doświadczać innej bajki i przeniesiemy się do jej krainy. Poznamy świat bohaterów bajek od kuchni i będziemy się wcielać w ulubioną postać. Sprawdzimy czy to dobrze, że bajki się zawsze kończą dobrze :) 

Nie zabraknie nam tu wspaniałych emocji, lawiny śmiechu i ciekawych doświadczeń. 

Obóz konny

To obóz dla miłośników koni chcących nabyć lub udoskonalić umiejętności jazdy konnej. Zajęcia prowadzi całoroczna Szkółka AFRA, która z wielką pasją i wieloletnim doświadczeniem wprowadzają dzieci w świat koni. Posiadają niezwykle spokojne i bezpieczne konie przygotowane do pracy z dziećmi biorące również udział w hipoterapii.

Obóz gimnastyczno - akrobatyczny

To obóz skierowany do miłośników gimnastyki/akrobatyki trenujących na co dzień w formie rekreacji. Intensywność kilku treningów dziennie pozwoli wypracować założoną formę i nauczyć się wymarzonych ewolucji. 

Obóz szkoleniowo-gimnastyczny

 Jeśli lubisz podróżować i ciekawy jesteś świata mamy dla Ciebie kolonię pełną przygód z różnych zakątków globu. Każdego dnia zabierzemy Cię w inny region świata i będziemy świetnie się bawić poznając obyczaje, kuchnię, sporty narodowe, stroje, makijaże a także słynne miejsca, gdzie gwiazdy formatu światowego odbili swą pieczęć obecności na zawsze. 


Разработка платного шаблона Joomla

 

Organizatorem obozów kolonii i zimowisk jest Tip Top Sp. z o.o.