Oferta letnich wyjazdów

              WYBIERZ SWÓJ RABAT - RABATY NIE ŁĄCZĄ SIĘ

1. Rabat 30zł - dla każdego z rodzeństwa 

2. Rabat 30 zł - na każdy turnus, przy wyborze dwóch

3. Rabat 30zł - jeśli polecisz nasze kolonie osobie, która pojedzie z nami pierwszy raz

             DODATKOWY RABAT:

Rabat 50 zł - jeśli wyślesz zgłoszenie w styczniu  

Rabat 30 zł - jeśli wyślesz zgłoszenie w lutym 

Rabat 20 zł - jeśli wyślesz zgłoszenie w marcu


Wyprawa dookoła świata

Wyprawa dookoła świata

 Jeśli lubisz podróżować i ciekawy jesteś świata mamy dla Ciebie kolonię pełną przygód z różnych zakątków globu. Każdego dnia zabierzemy Cię w inny region świata i będziemy świetnie się bawić poznając historię, kulturę i obyczaje, kuchnię, sporty narodowe, stroje ludowe a także słynne miejsca, gdzie gwiazdy formatu światowego odbili swą pieczęć obecności na zawsze. 

Obóz gimnastyczno-akrobatyczny

Obóz gimnastyczno-akrobatyczny

To obóz skierowany do miłośników właśnie tej dyscypliny sportowej, którzy  na co dzień trenują gimnastykę/akrobatykę w formie rekreacji. Codzienna dawka kilku treningów sprawi, że nauczenie się konkretnej ewolucji lub wypracowanie wymarzonej formy  to cel do zrealizowania.  Oczywiście lekko nie będzie wink 

Obóz konny

Obóz konny

Jeśli jesteś miłośnikiem jeździectwa to mamy dla Ciebie obóz zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. 

Turbo sport

Turbo sport

To kolonie skierowane dla dzieci niezaspokojonych energetycznie, które potrzebują stałego dopływu adrenaliny. Mierząc się w różnych sportowych wyzwaniach będą mogli poczuć się jak profesjonalni zawodnicy. Tutaj nie zabraknie im sportowych atrakcji oraz rywalizacji w najlepszym wydaniu. 

Odlotowi agenci

Odlotowi agenci

Należysz do ciekawskich? A może uwielbiasz rozwiązywać skomplikowane problemy? Pora na moc prawdziwej przygody! Tutaj czeka na Ciebie wiele wspaniałych atrakcji, które nieustannie będą dostarczać Ci fantastycznych emocji! Zero nudy i mnóstwo pasjonującej zabawy!

Ladies - między nami dziewczynami

Ladies - między nami dziewczynami

Tutaj zajmiemy się głównie babskimi sprawami! Nie chodzi tylko o wygląd, o który oczywiście zadbamy ale również o zdrowy tryb życia, równowagę psycho – fizyczną oraz o aktywność ruchową w damskiej wersji.

ALL INCLUSIVE

ALL INCLUSIVE

Lubisz spędzać czas nieco spokojniej? Bez zbędnego napinania się i rywalizacji. Potrzeba Ci więcej spokoju i relaksu. Nie ma sprawy mamy dla Ciebie All inclusive,gdzie w fantastycznej atmosferze i bez pośpiechu spędzisz czas na ulubionych zajęciach.


Разработка платного шаблона Joomla

 

Organizatorem obozów kolonii i zimowisk jest Tip Top Sp. z o.o.

 

Copyrights tiptop-obozy.pl©2017-2022 | Wykonanie: Ulotki.net